محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس
 

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۴/۰۶/۰۸

در آخرین روز از هفته دولت :

دیدار اقشار مختلف مردم با نماینده عالی دولت

این دیدار توسط شورای اسلامی شهرستان سرخس صورت گرفت

سید علی شیرین کار رئیس شورای اسلامی شهرستان بمناسبت هفته دولت ، دیدار اقشار مختلف مردم با فرماندار برگزار شد وی از طرف مردم از زحمات مسئولین محترم و فرماندار فهیم و مردمی شهرستان سرخس تقدیر و تشکر نمود .

مشاور فرماندار سرخس در امور شوراهای اسلامی شهرستان گفت: اقدامات دولت تدبیر و امید در دو سال گذشته قابل مشاهده است ، دولتی که بر عقلانیت و خرد جمعی و برنامه محور بودن می باشد .
وی اظهار داشت: توافق هسته ای از مهم ترین دستاوردهای دولت است که با هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری و مدیریت خردمندانه رییس جمهور و تلاش مجدانه تیم مذاکره کننده باعث خوشحالی مردم عزیز شد ، همچنین کاهش تورم ، رشد اقتصادی ، بهداشت و درمان، دولت در دوسال گذشته توجه زیادی در حوزه خدمات شهری و روستایی داشته است .
وی تصریح کرد: منطقه آزاد تجاری، اشتغال، صنایع پتروشیمی، ساماندهی اراضی، بحث راه اصلی، منابع آب، حق آبه شرب و کشاورزی سد دوستی، احداث سریع سد پل گزی، مسائل محیط زیست و منابع طبیعی، ارتقای بهداشت و درمان، آموزش عالی و رفع آسیب های اجتماعی عمده مواردی است که در چند ماه اخیر توسط فرماندار شهرستان به صورت جدی پیگیری شده است .
شیرین کار افزود: اعتبارات خوبی به دهیاریها تعلق گرفته است و فضای همدلی و صمیمیت که بواسطه فرماندار بین مردم بوجود آمده از رویکرد کاری ایشان بوده است . 
 وی در پایان خاطر نشان نمود :شوراها پل ارتباطی بین مردم و دولت هستند .
شایان ذکر است در این دیدار اقشار مختلف از قبیل : روحانیت اهل تشیع و تسنن ، شوراهای اسلامی شهر و روستا ، معتمدین ، اصناف ، بانوان ، دانشجویان ، فرهنگیان و کشاورزان حضور داشتند و نقطه نظرات خود را ارائه نمودند.
 
 

منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۹۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید