فرماندار شهرستان سرخس
حسین سنجرانی

    .     .     .
۱۳۹۵/۰۸/۱۳

در جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت ۱۳ آبان مطرح شد:

فلسفه زنده نگه داشتن وقایع ۱۳ آبان برای دانش آموزان تبیین شود

جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت ۱۳ آبان در فرمانداری سرخس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حمید شاقوزایی معاون فرماندار سرخس بر ضرورت بازآموزی، بازآفرینی و یادآوری وقایع ۱۳ آبان تاکید کرد و گفت: ۱۳ آبان نماد استکبارستیزی ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و می بایست فلسفه زنده نگه داشتن وقایع ۱۳ آبان برای دانش آموزان و جوانان تبیین شود .
 
وی با تاکید بر لزوم مبارز همگانی با استکبار جهانی اظهار داشت : مبارزه با استکبار جزء اصول مسلمانی ماست به طوری که سیره عملی پیامبر این است که باید با ظالم و ظلم مبارزه کرد و لذا ماندگاری این روز با شکوه در تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی لازم و ضروری است  .
 
معاون فرماندار سرخس تصریح کرد:  ۱۳ آبان روز تجلی ارزشهای انقلابی ملت ایران در راه مبارزه با استکبار است.
شاقوزایی با تشریح برنامه های پیش بینی و برنامه ریزی شده در این روز ، بر حضور همه اقشار جامعه در راهپیمایی ۱۳ آبان تاکید کرد.
 
وی راهپیمایی ۱۳ آبان را فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری دانست و گفت: همه مسئولان دستگاه های اداری و اجرایی سرخس می بایست تلاش کنند این راهپیمایی در خور شأن شهرستان برگزار شود و شاهد حضور گسترده دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی باشیم.
 
شاقوزایی در پایان با بیان اینکه راهپیمایی ۱۳آبان در روز پنجشنبه و همزمان با سراسر کشور در سرخس و شهر مزداوند برگزار می گردد افزود: با توجه به اینکه روز پنج شنبه مدارس تعطیل می باشند کلیه امکانات و خدمات برای حضور باشکوه دانش آموزان با هماهنگی آموزش و پرورش و شهرداران تدارک دیده شود .
 
گفتنی است مقرر گردید راهپیمایی یوم ا.. ۱۳ آبان روز پنجشنبه از ساعت30 / 9 صبح از محل مسجد جامع شهرستان سرخس شروع و تا مسجد امام رضا(ع)  ادامه خواهد داشت.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۲۷۴
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان