فرماندار شهرستان سرخس
حسین سنجرانی

    .     .     .
۱۳۹۵/۰۸/۱۳

فرماندار سرخس گفت:

۱۳ آبان روز مهم و تاثیر گذاری در تاریخ کشور است

فرماندار سرخس در اجتماع پرشور دانش آموزان و دانشجویان گفت: بارش باران رحمت الهی در سرخس 13 آبان را طراوت بخشید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس : حسین سنجرانی فرماندار سرخس با تقدیر از حضور پرشور دانش آموزان ، دانشجویان و سایر اقشار مختلف مردم گفت: 13 آبان بعد از دهه فجر از تاثیر گذارترین و مهمترین رویداد های تقویم ملی کشور است.
سنجرانی در ادامه افزود: 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار است و در این روز شاهد سه رویداد تبعید امام خمینی (ره) کشتار دانش آموزان در دانشگاه تهران و تسخیر لانه جاسوسی هستیم که در تاریخ کشور رقم خورده است.
وی ادامه داد:  تظاهرات 13 آبان 57 در مقابل دانشگاه تهران روز تاریخی را در سرنوشت کشور رقم زده است که امروزه بنام روز دانش آموز از آن یاد می کنیم.
فرماندار سرخس با تشریح وقایعه 13 آبان اظهار داشت: با حرکت خودجوش دانشجویان پیرو خط امام در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا باعث شد امام راحل از آن بعنوان انقلاب دوم یاد کند.
سنجرانی تصریح کرد: با کمک مردم و دانشجویان زمان اسناد جاسوسی که بوسیله دستگاه های کاغذ خورد کن در لانه جاسوسی آمریکا از بین رفته بودند توانستند اسنادی را بدست بیاورند که هویت و کار اصلی آنان را رو و افشا کرد.
و با اشاره به اینکه با حرکت شجاعانه و دلیرانه دانشجویان و مردم در بوقوع پیوستن سه رویداد مهم 13 آبان حقانیت کشور را ثابت و هویت استکبار را به جهانیان به اثبات رساندند.
نماینده عالی دولت در سرخس اذعان داشت : امروزه همه ما وظیفه داریم در جهت اقتدار و پیشرف نظام انقلاب اسلامی که بر آمده از دل مردم می باشد تلاش نمائیم و مشکلات کشور را برطرف سازیم.
فرماندار سرخس با اشاره به مهمترین دستاوردهای دولت خاطرنشان کرد: در برجام این بهانه و توطئه ای که آمریکا و عوامل غرب در جهت تحریم های ناجوانمردانه بر ملت و دولت ایران تحمیل کرده بودند باعث شد تیم دیپلماسی دولت با تدابیر و سخنان رهگشای رهبر انقلاب به بهترین نحو و در جهت حفظ و دستاوردهای هویت انقلاب اسلامی گام بردارند و حق انرژی هسته ای را به اثبات رسانند.
سنجرانی گفت: امروزه می بایست بر اساس منویات مقام معظم رهبری گام برداشت و با اتکا بر نیروی داخلی و حفظ روحیه انقلابی ، استفاده و بهره گیری از اقتصاد مقاومتی پیشرفت کشور را رقم زد.
سنجرانی در پایان اظهار داشت : با پیش بینی کارشناسان سیاسی و بین المللی آمریکا بهمراه هم پیمانان خود در خاورمیانه در حال زمین گیر شدن هستند و به زودی به شکست های خود اذعان خواهند داشت.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۳۹۱
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان