فرماندار شهرستان سرخس
حسین سنجرانی

    .     .     .
۱۳۹۵/۰۹/۰۴

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت:

۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و دو بانده شدن محور مشهد به سرخس نیازاست

اخوان عبداللهیان گفت: با توجه به اهمیت مسیر ترانزیتی و بین المللی سرخس می بایست ردیف اعتباری ملی برای این محور اختصاص یابد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، محمدرضا اخوان عبداللهیان مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در بازدید از محور مشهد به سرخس با بیان اینکه متاسفانه تکمیل محور مشهد به سرخس 13 ساله شده است گفت: با توجه به اهمیت مسیر ترانزیتی و بین المللی سرخس می بایست ردیف اعتباری ملی برای این محور اختصاص یابد.
اخوان عبداللهیان در ادامه افزود: این محور از اهمیت بالایی در کشور برخوردار است و می طلبد با اهتمام و مشارکت بخش خصوصی هرچه زودتر به سرانجامی برسد.
وی گفت: میزان 27 میلیارد تومان وزارت نفت برای این محور اختصاص داده است و اعتباری بالغ بر 8 میلیارد تومان نیز وزارت راه از طریق اوراق قرضه تخصیص داده است که امیدواریم بطور کامل این اعتبارات اختصاص یابد.
 اخوان عبداللهیان تصریح کرد: با 35 میلیارد فعلی که آماده می باشد می تواند ساخت این محور را از رکود خارج و پیمانکاران را فعال ساخت تا تکمیل این محور را شتاب دهند.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی با اشاره به وضعیت اعتباری این طرح تاکنون خاطرنشان کرد: شفاف سازی اعتبارات این طرح مهمترین گامی هست که می بایست عملی شود و می طلبد مبانی اعتباری این طرح نیز از سوی وزارت راه و شهرسازی برطرف گردد.
اخوان عبداللهیان در پایان اذعان کرد: 130 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و دو بانده شدن محور مشهد به سرخس نیازاست.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۳۱۸
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان