فرماندار شهرستان سرخس
حسین سنجرانی

    .     .     .
۱۳۹۵/۱۰/۰۷

فرماندار سرخس گفت:

با تدابیر دولت مسیر حضور سرمایه گذاران اقتصادی در شهرستان هموار گردیده است

سنجرانی گفت: حمایت همه دولتمردان در سرخس از سرمایه گذاران اقتصادی از اهداف و رویکرد دولت در شهرستان است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین سنجرانی فرماندار سرخس در نشست تصمیم گیری و حمایتی از سرمایه گذاران خارجی با بیان اینکه دولت با تمام توان بدنبال رفع مشکلات سرمایه گذاری در کشور بوده که در این راه موفقیت های کلانی کسب کرده است.
سنجرانی در ادامه افزود: سرخس شهری با  ظرفیت و فرهنگ غنی دارای قدمت دیرینه است که همانند کشوری کوچک جای جای آن پتانسیل و امکانات بالقوه ی اقتصادی و صنعتی دارد.
وی با تاکید بر اینکه نقش بسیار برجسته سرخس در حوزه صادرات گفت: منطقه ویژه اقتصادی ، پایانه ریلی سرخس با دارا بودن دو خط ریلی عریض و خط ریلی کشور ، اداره کل گمرک و پایانه مرزی در زمینه تراز صادرات کشور نقش بسزایی را ایفا میکنند.
فرماندار سرخس تصریح کرد: حمایت همه دولتمردان در سرخس از سرمایه گذاران اقتصادی از اهداف و رویکرد دولت در شهرستان است.
سنجرانی با اشاره به جمعیت بالای کشورهای آسیای میانه اظهار داشت: از یک سو سرخس نقطه اتصال شرق به غرب و شمال به جنوب است و نقش مکمل چابهار را عهده دار است و از سوی دیگر جمعیت بالا و بازار ورود کالا به کشورهای آسیای میانه را بسیار مهم برشمرد.
نماینده عالی دولت در سرخس با تاکید بر اینکه هیچ منعی در تامین منابع زیر زمینی و رو زمینی برای صنعت نیست خاطرنشان کرد: سرمایه گذاران بدنبال اهداف سیاسی نیستند و هدف خود را اجرای اهداف اقتصادی قرار داده اند و از این رو دولت در شهرستان حمایت کاملی از ورود سرمایه گذاران داخلی و خارجی دارد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۱۹۳
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان