فرماندار شهرستان سرخس
حسین سنجرانی

    .     .     .
۱۳۹۵/۱۰/۰۸

فرماندار سرخس در جلسه شورای اداری گفت:

۹ دی روز دفاع از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب است

مشکلات شهرستان در حوزه آستان قدس جمع بندی گردیده است و راهکارهای اجرایی در کارگروه مربوطه اتخاذ و به زودی با حضور تولیت معظم آستان قدس اجرایی و کاربردی می گردد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین سنجرانی فرماندار سرخس در جلسه شورای اداری شهرستان با بیان اینکه  9 دی روز دفاع از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب است اظهار داشت: حماسه کم نظیر 9 دی به مدد اقشار مختلف مردم خلق و برای عزت و سربلندی انقلاب انجام شد و در تاریخ انقلاب ثبت گردید.
سنجرانی در ادامه با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری در خصوص این حماسه بزرگ تصریح کرد: روشنگری و حضور در مراسم این حماسه بسیار مهم و ارزشمند است و از این رو دولت خود را متعهد و پایبند به فرمایشات معظم له می داند.
وی گفت: مردم خود واقعیت ها را بهتر و بیشتر درک کرده اند و در لحظاتی که نیاز به حضور مردم بوده است به صورت خود جوش در صحنه حضور پیدا کرده اند و توطئه ها را خنثی ساخته اند و متاسفانه در راه انقلاب افرادی جا ماندند و همراه نبودند.
فرماندار سرخس با اشاره به اینکه فضای جامعه کم کم رنگ و بوی انتخاباتی خواهد گرفت اظهار داشت: هیچ مسئول دولتی حق دخالت در امور انتخابات را ندارد و شاهد هستیم در 12 فرمان مقام معظم رهبری نیز این مورد منع گشته است.
وی در ادامه جلسه گفت:  مشکلات شهرستان در حوزه آستان قدس جمع بندی گردیده است و راهکارهای اجرایی در کارگروه مربوطه اتخاذ و به زودی با حضور تولیت معظم آستان قدس اجرایی و کاربردی می گردد.
نماینده عالی دولت با تاکید بر ساماندهی اراضی کشاورزی در شهرستان تصریح کرد: از ابتدای سال جاری طرح ساماندهی اراضی کشاورزی در شهرستان در دستور کار کارگروه آب و کشاورزی سرخس قرار گرفته است و برنامه های خوبی اجرایی گردیده است و می بایست از یک سو حق آبه کشاورزان به آن‌ها بر اساس قانون واگذار شود و از سوی دیگر نسبت به جلوگیری از برداشت های بی رویه آب از منابع و دشت های سرخس با مشارکت کشاورزان برنامه های عملی اجرایی گردد.  
سنجرانی با اشاره به برنامه بودجه در مجلس شورای اسلامی افزود: با تصویب و اجرای بودجه شهرستان های نفت خیر و گازی از 2 درصد به 3 درصد شاهد تخصیص اعتبارات بیشتری در سرخس خواهیم بود.
فرماندار سرخس آسیب های اجتماعی را یکی  از معضلات جامعه برشمرد و بیان داشت: با توجه به دغدغه های مقام معظم رهبری و دولت در این حوزه مشاور جوان جهت دستیابی به نتایج مثبت و کاربردی در حوزه آسیب های اجتماعی منصوب گردیده است که مسئولان مرتبط می بایست همکاری و در طرح های تدوین شده مشارکت داشته باشند.
سنجرانی در پایان با تاکید بر حمایت دولتمردان از سرمایه گذاران در شهرستان تصریح کرد: از یک سو با حضور تولیت معظم آستان قدس رضوی در شهرستان بیش از هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد شد و از سوی دیگر سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای حضور در شهرستان تفاهم نامه هایی در حوزه شهرستان امضا کرده اند که امیدواریم با تدابیر و حمایت های اقتصادی دولت هرچه سریعتر این سرمایه گذاری ها عملی و اجرایی گردد.  
 
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۲۰۰
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان