فرماندار شهرستان سرخس
حسین سنجرانی

    .     .     .
۱۳۹۵/۱۰/۱۸

فرماندار سرخس گفت:

نخبگان و دانشمندان عصاره و چکیده علم وفناوری هستند

یکپارچه سازی و مدیریت موفق شهری باعث رشد جامعه  شهری است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین سنجرانی فرماندار سرخس در جمع نخبگان و فرهیختگان سرخس با بیان اینکه برای توسعه عمران در بعضی از بخش ها موازی کاری پیش آمده است گفت: امیدواریم با استفاده از راهکارهای نخبگان سرخس در برنامه راهبردی 20 ساله سرخس از برخی موازی کاری ها جلوگیری شود.
سنجرانی در ادامه افزود: نخبگان و دانشمندان عصاره و چکیده علم وفناوری هستند و استفاده از موسسات دانش بنیان باعث رشد فکری و علمی شهر و جامعه می شود.
وی گفت: یکپارچه سازی و مدیریت موفق شهری باعث رشد جامعه شهری است و امیدواریم این برنامه ها در قالب چشم انداز 20 ساله عملیاتی و اجرایی شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت: می بایست برنامه ها بر اساس برش شهرستانی پیوند زده شود تا برای اقشار مختلف فضای آرامش و آسایش فراهم گردد .
سنجرانی با تاکید بر اینکه در قبال آیندگان پاسخگو باید باشیم تصریح کرد: با استفاده از تجارب برنامه های موفق سایر شهرها امیدواریم سرخس هم پیشرفت و افق روشن را کسب کند.
وی در پایان نخبگان را سرمایه های اجتماعی برشمرد و خاطرنشان کرد: جای دارد مدیران و متولیان دستگاه های اداری و اجرایی شهرستان از تفکرات علمی سرمایه ها نهایت استفاده و بهره وری را داشته باشند.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۱۶۸
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان