فرماندار شهرستان سرخس
حسین سنجرانی

    .     .     .
۱۳۹۵/۱۰/۲۶

فرماندار سرخس گفت:

فرهنگ و هنر در جامعه مظلوم واقع شده است

فرماندار سرخس گفت :فعال شدن حوزه فرهنگی سرخس یکی از اصلی ترین مطالبات مردم است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین سنجرانی فرماندار سرخس در مراسم معرفی رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد سرخس با بیان اینکه فعال شدن حوزه فرهنگی سرخس یکی از اصلی ترین مطالبات مردم است اظهار داشت : امیدواریم با معرفی رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرخس از همه ظرفیت های فرهنگی و هنری شهرستان استفاده شود.
سنجرانی با تاکید بر ظرفیت های بالای فرهنگی و هنری شهرستان افزود: تلاش می کنیم دغدغه های اهالی فرهنگ ، هنر و رسانه شهرستان را بر طرف کنیم و می بایست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرخس با مشارکت جامعه هنری و فرهنگی بعنوان متولی اصلی در شهرستان ، امید ، شور و نشاط را در بین علاقه مندان فرهنگ و هنر زنده کند.
وی ضمن انتقاد از طولانی شدن ساخت و تکمیل تنها مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان گفت: می طلبد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در کنار مشارکت شهرستان در تخصیص اعتبارات به این مجتمع توجه بیشتری داشته باشد.
فرماندار سرخس با اشاره به اینکه فرهنگ و هنر در جامعه مظلوم واقع شده است تصریح کرد: پیش بینی می شود در اعتبارات سال جاری 700 میلیون تومان اعتبار به مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد سرخس تخصیص یابد تا گام های موثر و عملی در اجرای برنامه های هنری و فرهنگی در شهرستان برداشته شود.
در پایان با حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی حمزه شجاع بعنوان رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرخس معرفی شد و از تلاش های صفا کیخانژاد نیز تقدیر گردید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۲۱۹
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان