فرماندار شهرستان سرخس
حسین سنجرانی

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۵/۱۱/۰۴

معاون فرماندار سرخس گفت:

ارتقاء هواشناسی سرخس به دستگاه های استاندارد و روز علم هواشناسی در الویت قرار گیرد

معاون فرماندار سرخس گفت: با پیگیری های فرماندار و رئیس اداره هواشناسی سرخس زمین اهدایی در روستای نوبنیاد  تحویل اداره کل هواشناسی گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، دکتر عراقی زاده مدیرکل هواشناسی استان در دیدار با معاون فرماندار سرخس در خصوص مشکلات حوزه هواشناسی قول همکاری و مساعدت لازم را داد.
در این دیدار حمید شاقوزایی معاون فرماندار سرخس ضمن تشریح اقدامات و حمایت های دولت در  حوزه  هواشناسی سرخس اظهار داشت: با توجه به قدمت بالای ساختمان اداری هواشناسی سرخس می طلبد پیش بینی ها و اعتبارات لازم برای احداث ساختمان جدید توسط اداره کل هواشناسی صورت پذیرد.
وی در ادامه افزود: ارتقاء هواشناسی سرخس به دستگاه های استاندارد و روز علم هواشناسی در الویت قرار گیرد.
شاقوزایی تصریح کرد: با توجه به اینکه سرخس شهری گازی می باشد می بایست طرح های تحقیقاتی در خصوص آلایندگی های ناشی از میادین گازی و نفتی سرخس مورد بررسی قرار گیرد.
معاون فرماندار سرخس در پایان تغییر اقلیم سرخس را از مهمترین برنامه های شهرستان برشمرد و خاطرنشان کرد در این خصوص اداره کل هواشناسی سرخس نقش سازنده و برجسته خود را ایفا نماید.
شایان ذکر است با پیگیری های فرماندار و رئیس اداره هواشناسی سرخس زمین اهدایی در روستای نوبنیاد  تحویل اداره کل هواشناسی گردید تا نسبت به تجهیز و ساخت ایستگاه مدرن هواشناسی اقدام گردد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۱۹۶
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید