فرماندار شهرستان سرخس
حسین سنجرانی

    .     .     .
۱۳۹۵/۱۱/۰۵

فرماندار سرخس در دیدار با تولیت معظم آستان قدس رضوی گفت:

مردم ولایتمدار و مرزدار سرخس با حفظ مسائل شرعی موقوفات بدنبال احقاق حقوق خود هستند

فرماندار سرخس گفت: فضای همدلی و تعاملی قابل تحسینی بین مردم و آستان قدس سرخس حاکم شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ،  حسین سنجرانی فرماندار سرخس در دیدار معتمدین و بزرگان سرخس با تولیت معزز آستان قدس با بیان اینکه مردم سرخس دو بار میزبان حضور ولی نعمت ما ایرانیان آقا علی ابن موسی الرضا (ع)در این خطه زر خیز بوده اند گفت: ارادت مردم سرخس به آن حضرت در طول تاریخ بر کسی پوشیده نیست.
سنجرانی در ادامه ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته توسط کارگروه تعیین شده در شهرستان برای جمع بندی موضوعات حوزه اراضی کشاورزی و مسکونی شهرستان افزود: مردم ولایتمدار و مرزدار سرخس با حفظ مسائل شرعی موقوفات بدنبال احقاق حقوق خود هستند.
وی  ضمن تشکر از سرمایه گذاری آستان قدس در منطقه ویژه اقتصادی سرخس اظهار داشت: فضای همدلی و تعاملی قابل تحسینی بین مردم و آستان قدس سرخس حاکم شده است و با استمرار و گسترش این فضا افق های روشنی در انتظار مردم این خطه مرزی رقم خواهد خورد.
سنجرانی با اشاره به افزایش حوزه مدیریتی نمایندگان آستان قدس در سرخس تصریح کرد: با افزایش حوزه اختیارات مدیریتی نمایندگان آستان قدس بخشی از مشکلات شهرستان با شتاب بیشتری رفع خواهد شد.
فرماندار سرخس در پایان ضمن رساندن سلام مردم دیار سرخس به تولیت معزز آستان قدس از آیت الله رئیسی دعوت کرد سفری به شهرستان سرخس داشته باشد. 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۱۸۶
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان