فرماندار شهرستان سرخس
حسین سنجرانی

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۶/۰۳/۱۶

فرماندار سرخس در جمع منتخبین شورای شهر سرخس گفت:

شوراهای اسلامی بازوان توانمند فکری و مشورتی مسئولان هستند

منتخبین مردم در شورای اسلامی شهر سرخس با فرماندار دیدار و به بیان طرح و ایده های خود برای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سرخس پرداختند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین سنجرانی فرماندار سرخس در نشست صمیمی با منتخبین مردم در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سرخس با بیان قبولی طاعات و عبادات در ایام ماه مبارک رمضان و تسلیت وفات حضرت خدیجه (س) و رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و گرامیداشت قیام خونین 15 خرداد و تشکر از مردم مرزبان و مرزنشین سرخس برای خلق حماسه سیاسی سال گفت: همه اقشار تابع انتخاب اکثریت هستند و به انتخاب مردم اعتقاد دارند و نمونه عینی آن را انتخاب مسئولان از صدر تا ذیل در کشور را می توان برشمرد.
سنجرانی در ادامه افزود: در نظام و جمهوری اسلامی هیچ تفاوتی بین شهروندان نیست و همه اقشار و مذاهب با نگاه برابری مورد توجه قرار دارند.
وی با اشاره به خلق حماسه حضور 83 درصدی مردم این خطه در انتخابات 29 اردیبهشت سال جاری گفت: ستاد انتخابات شهرستان به دور از هر حاشیه ای کاملا مستقل عمل کرده است و افتخار خود می داند که برگزاری انتخابات پرشور شهرستان را بدون مشکلی برگزار کرده است. 
فرماندار سرخس دولت تدبیر و امید را کارآمد و موفق برشمردو اظهار داشت: دولت منتخب مردم از روز اول آغاز بکار خود بدنبال رفع مشکلات چندین ساله مردم بوده و است و امیدواریم هرچه زودتر نتایج طرح ها و سیاست های دولت را شاهد باشیم.   
سنجرانی با تاکید بر اینکه شوراهای اسلامی بازوان توانمند فکری و مشورتی مسئولان هستند
تصریح کرد: منتخبین مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا مورد حمایت مسئولان عالی شهرستان خواهند بود و برای عمران و آبادانی در حوزه های انتخابیه خود تلاش خواهند کرد.
وی در این نشست آستان قدس را فرصت برشمرد و خاطرنشان کرد: با ایجاد فضای همدلی و مشارکت برای پایان دادن به مشکلات مردم با آستان قدس می توان زمینه توسعه و رشد این منطقه زرخیز و غنی را فراهم ساخت.
نماینده عالی دولت در سرخس در پایان این نشست به تشریح مهمترین وظایف شورا پرداخت و خواستار پی ریزی برنامه ها برای شهری با نشاط و امید شد.
شایان ذکر است در ابتدای این دیدار منتخبین مردم در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سرخس به بیان دیدگاه ها و مهمترین برنامه های خود پرداختند.    


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۱۲۵
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید