فرماندار شهرستان سرخس
حسین سنجرانی

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۳/۲۰

فرماندار سرخس در جمع اعتدالیون گفت:

پازل انتخابات را مردم با انتخاب دولت تدبیر و امید کامل کردند

فرماندار سرخس گفت: حضور 83 درصدی مردم سرخس پای صندوق های رای نشان از همدلی همه اقشار در این شهرستان دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین سنجرانی فرماندار سرخس در جمع اعتدالیون این شهرستان با بیان قبولی طاعات و عبادات و تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع) گفت: حسن اعتماد ، اعتقاد مردم و خوش مندی دولت تدبیر و امید را مهمترین عامل موفقیت دکتر روحانی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری برشمرد.
سنجرانی در ادامه با تشکر از همه افرادی که به ندای مقام معظم رهبری لبیک کفتند و در پای صندوق های رای حاضر شدند افزود: مردم باری دیگر با حضور حداکثری و با وحدت و همدلی پشتیبانی و حمایت خود را از نظام و انقلاب اسلامی اعتماد مجدد خود را به دولت تدبیر و امید ابراز داشتند.
وی گفت: با توجه به دوره مشابه انتخابات ریاست جمهوری در سال 92  حضور مردم سرخس در پای صندوق های رای افزایش 5 درصدی را داشته است که حماسه حضور 83 درصدی در پای صندوق های رای رقم خورده است و مردم ایران اسلامی پازل انتخابات را مردم با انتخاب دولت تدبیر و امید کامل کردند.
سنجرانی با تاکید بر اینکه علی رغم خیلی از مشکلات و کمبود ها و نا  مهربانی ها مردم سرخس در اجرای سیاست های دولت پیشگام بوده اند اظهار داشت: خدمت بی منت به مردم و تلاش برای رفع مشکلات مردم را مهمترین وظیفه دولتمردان در شهرستان برشمرد.
فرماندار سرخس با تشریح سیاست های اجرایی دولت در شهرستان تصریح کرد: دولت تدبیر و امید اقدامات و برنامه های خوبی را برای کاهش مشکلات مردم اجرایی ساخته است و با استمرار این سیاست ها شاهد کاهش چشمگیر و رفع مشکلات مردم خواهیم بود.
نماینده عالی بیان داشت : دولت افزایش 40 درصدی اعتبارات را به پشتوانه حمایت های مردم و با تلاش خدمتگزاران در دولت و نماینده مردم شهرستان در مجلس رقم خورده است و بی شک با همدلی و مشارکت همه اقشار افق روشنی برای شهرستان ترسیم خواهد شد.
سنجرانی گفت: ارتقاء شاخص های شهرستان در دستور کار کمیته برنامه ریزی قرار گرفته است و بر اساس تصمیمات این کمیته عمده برنامه های عمرانی در حوزه های زیر ساخت بهداشت و درمان ، راهسازی ، برق رسانی ، ورزشی و آموزشی اختصاص یافته است.
وی در پایان با اشاره به موقوفه بودن 98 درصدی اراضی شهرستان خاطرنشان کرد: مردم سرخس انتظار دارند آستان قدس گام های عملیاتی و جدی را برای رفع مشکلات مردم سرخس و آستان قدس بردارد تا زمینه سرمایه گذاری در عرصه های مختلف باشیم.
    
  


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۱۱۳
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان