فرماندار شهرستان سرخس
حسین سنجرانی

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۶/۰۶

فرماندار سرخس گفت:

۷۲ پروژه عمرانی در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری می رسد

فرماندار سرخس گفت: توجه دولتمردان شهرستان به حوزه زیرساخت و توسعه امکانات زیرساختی شهرستان بوده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین سنجرانی فرماندار سرخس با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت رجایی و باهنر و تشریح عملکرد دولت در شهرستان گفت: با توجه به اهمیت شهرستان و متاسفانه پایین بودن میزان شاخص های شهرستان تاکید دولتمردان در سرخس به حوزه زیرساخت و توسعه امکانات زیر ساختی شهرستان بوده است.
سنجرانی در ادامه افزود: تعامل و همکاری مورد تاکید دولتمردان بوده است زیرا شاهد هستیم با تعامل و همکاری زمینه اجرای برنامه های بزرگ برای بخش های مختلف فراهم شده است زیرا اساس  کار دولت تدبیر و امید تعامل و همکاری واستفاده از حداکثر ظرفیت ها و توان بوده است که این سیاست ها مورد تاکید و اجرای مسئولان شهرستان می باشد.
وی در ادامه تصریح کرد: هفته دولت هفته بیان عملکرد شفاف مسئولان با مردم است و دولتمردان مردم را ولی نعمتان خود می دانند و هدف و تلاش مسئولان خدمت بی منت و بیشتر برای رفع و کاهش مشکلات مردم می باشد.
سنجرانی تعداد پروژه های عمرانی که در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری می رسد را تعداد ۷۲ پروژه و با اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد و دویست میلیون تومان بیان کرد و اظهار داشت: عمده این پروژه ها در حوزه های اقتصادی ، آموزشی ، بهداشتی و درمانی و ساختی می باشد.
فرماندار سرخس در پایان از مدیران کل که به شهرستان توجه دارند تشکر کرد و خاطرنشان کرد: می توان با توجه ویژه به این شهر غنی و زر خیز شاهد کاهش مشکلات فراتر از این شهرستان بود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۸۹
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان