محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس
 

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۶/۰۷/۱۶

فرماندار سرخس در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی گفت:

اعتماد مردم رکن اصلی نظم و امنیت و اجرای قانون است

مهمترین برنامه نیروی انتظامی شهرستان اعتقاد به سرمایه های اجتماعی جهت برقراری نظم و امنیت است.

فرماندار سرخس گفت: مهمترین برنامه نیروی انتظامی شهرستان اعتقاد به سرمایه های اجتماعی جهت برقراری نظم و امنیت است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین سنجرانی فرماندار سرخس در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی گفت: مهمترین برنامه های نیروی انتظامی شهرستان اعتقاد به سرمایه های اجتماعی جهت برقراری نظم و امنیت است.
سنجرانی در ادامه افزود: مهمترین برنامه نیروی انتظامی شهرستان اعتقاد به سرمایه های اجتماعی جهت برقراری نظم و امنیت است و شاهد هستیم با همکاری و تعامل شورای تامین شهرستان نظم و امنیت عمومی خوبی در شهرستان حاکم است.
وی گفت: علی رغم بسیاری از مشکلات و کمبود های لجستیکی امنیت پایدار در منطقه مرزی شهرستان احساس می شود و این به مدد دلاور مردی ها و رشادت های جوانان این مرز و بوم است که با چشمان بیدار در شبانه روز از کیان خود حفاظت و حراست می کنند.
سنجرانی با اشاره به اینکه اعتماد مردم رکن اصلی نظم و امنیت و اجرای قانون است تصریح کرد: برخی از نارضایتی ها که منجر به درگیری و نزاع در روستاهای شهرستان شده است نتیجه بی مسئولیتی بزرگان و معتمدین آن روستا می باشد و امیدواریم نقش معتمدین و بزرگان برجسته شود تا شاهد چنین مشکلات و ناهنجاری های اجتماعی نباشیم.
فرماندار سرخس در پایان ضمن قدردانی از تلاش های نیروهای نظامی ، انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) از همکاری و تعامل شورای تامین شهرستان نیز قدردانی کرد.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۸۷
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید