محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس
 

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۶/۰۸/۰۲

امام جمعه شهرستان در جلسه شورای اداری گفت:

آمریکا شیطان واقعی است

مسئولان گرفتار مکر و حیله شیطان نشوند

امام جمعه سرخس گفت: مردم با ایمان و تقوای ایران هیچ وقت تسلیم مکر و حیله آمریکا نمی شوند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حجت الاسلام علیرضا ارژنگ در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: آمریکا شیطان واقعی است و می بایست مسئولان مواظب باشند تا گرفتار مکر و حیله این شیطان نشوند.
حجت الاسلام ارژنگ افزود: موضع گیری های مسئولان عالی کشور و رئیس محترم جمهوری اسلامی قاطع و کوبنده بوده است و جواب قاطع به آمریکا داده شده و حق دخالت و اظهار نظر را در موضوعات داخلی کشور را ندارد.
وی در ادامه با اشاره به سفر کاروان های پیاده در ماه صفر به کربلای معلی و بارگاه منور رضوی تصریح کرد: مسئولان با تلاش و مشارکت خود عرصه حضور بیشتر مردم در این کاروانها را فراهم سازند تا باری دیگر راهپیمایی های عظیم اسلامی را در کربلای معلی و بارگاه منور رضوی شاهد باشیم.
امام جمعه شهرستان سرخس در خصوص پیگیری های فرماندار شهرستان و مسئولان استانی برای مطالبات گندم کاران اظهار داشت: امیدواریم با پیگیری های فرماندار شهرستان و مسئولان استانی مطالبات گندم کاران هرچه سریعتر پرداخت شود.
حجت الاسلام ارژنگ بیان داشت: زمینه های حضور  تولیت معزز آستان قدس در شهرستان فراهم شده است و به زودی با این سفر تحولاتی خوبی ایجاد خواهد شد و مشکلات عرصه های اشتغال و اقتصادی و کشاورزی شهرستان برطرف خواهد شد.
امام جمعه شهرستان با تاکید بر خدمت بی منت به مردم تصریح کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت فرصتی برای ارائه و استفاده از افکار درست و بجا برای رفع مشکلات مردم است و می بایست از سوء استفاده برخی نیز از این فرصت ها جلوگیری و خودداری شود.
حجت الاسلام ارژنگ در پایان با تاکید بر استمرار وحدت و فضای همدلی و تعاملی بین مسئولان شهرستان خاطرنشان کرد: در شهرستان سرخس فضای همدلی و تعاملی برای رفع مشکلات مردم و خدمت بیشتربه مردم حکم فرماست که نوید افق روشنی را برای این خطه مرزی دارد. 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۷۸
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید