سرپرست فرمانداری سرخس
حسین غریب

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۶/۰۹/۰۹

فرماندار سرخس در مراسم ندای وحدت سرخس گفت:

شهرستان سرخس نمونه ای از وحدت و انسجام بین شیعه و سنی در کشور است

فرماندار سرخس گفت: دشمنان خارج از منطقه خاورمیانه بدنبال برهم زدن وحدت و یکپارچگی جهان اسلام است.

فرماندار سرخس گفت: دشمنان خارج از منطقه خاورمیانه بدنبال برهم زدن وحدت و یکپارچگی جهان اسلام است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین سنجرانی فرماندار سرخس در حاشیه مراسم ندای وحدت که در این شهرستان برگزار شد ضمن تبریک آغاز هفته وحدت ، یاد و خاطره شهدای وحدت و اتحاد را در طول انقلاب اسلامی گرامی داشت.
 
سنجرانی درادامه افزود: دشمنان خارج از منطقه خاورمیانه با جوامع فریب خورده جهان اسلام که در منطقه قرار دارند بدنبال توطئه و تنش بیشتر هستند تا یکپارچگی و وحدت جهان اسلام را برهم زنند.
 
وی گفت: نقش علمای شیعه و سنی و اندیشمندان مسلمان در وحدت و اتحاد بیشتر ملل مسلمان برجسته است و می بایست با توجه و بهره گیری از سیره زندگی پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار مانع نفوذ دشمنان و اجانب در بین جوامع اسلامی شوند.
 
فرماندار سرخس با تاکید بر اینکه شهرستان سرخس نمونه ای از وحدت و انسجام بین شیعه و سنی در کشور است اظهار داشت: مردم این شهرستان همیشه با وحدت و همدلی در کنار یکدیگر حضور دارند و شاهد هستیم در مناسبت های ملی و مذهبی با چه شور و شوقی در کنار یکدیگر شرکت می کنند.
 
سنجرانی با بیان اینکه خداوند متعال را برای حاکمیت وحدت در این منطقه مرزی شکر گذار هستیم خاطرنشان کرد: نظام مقدس اسلامی ایران بدون هیچ تفاوت و تبعیضی نسبت به ارائه خدمات اقدام کرده است و با وحدت و همدلی در ادامه شاهد کاهش مشکلات در این خطه مرزی خواهیم بود. 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۹۱
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید