سرپرست فرمانداری سرخس
حسین غریب

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۶/۰۹/۲۲

فرماندار سرخس گفت:

دیدار مدیران و پرسنل پایانه مرزی و راهداری سرخس با فرماندار

مدیران و پرسنل پایانه مرزی و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سرخس با فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

مدیران و پرسنل پایانه مرزی و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سرخس با فرماندار دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین سنجرانی  فرماندار سرخس 26 آذر حمل و نقل و رانندگان را به پرسنل پایانه مرزی و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سرخس تبریک گفت و از تلاش های راهداران تقدیر و تشکر کرد.
سنجرانی در این دیدار با بیان مهمترین الویت های شهرستان در حوزه حمل و نقل افزود: شهرستان سرخس به دلیل موقعیت خاص در حوزه حمل و نقل ، راهداری و پایانه مرزی شهرستان بعنوان ستون های اصلی این حوزه اهمیت ویژه ای دارند و می بایست بهترین خدمات را با بیشترین بهره گیری از امکانات برای این شهرستان ارائه کرد.
سنجرانی با تاکید بر اینکه نقش راهداری و پایانه مسافربری شهرستان در دهه پایانی صفر و اعزام کاروان های پیاده برجسته بود اظهار داشت: ساماندهی به مراتب بهتر از سالیان گذشته از دستاوردهای تلاش شما راهداران است که البته می بایست به مشکلاتی که در این حوزه وجود دارد نگاه ویژه ای داشت.
شایان ذکر است در ابتدای این دیدار مدیران پایانه مرزی و راهداری و حمل و نقل جاده ای عملکرد یکساله خود را به فرماندار ارائه کردند و ابراز امیدواری کردند حمایت های نماینده عالی دولت بعنوان رکن اصلی اجرایی شهرستان استمرار داشته باشد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۱۳۳
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید