سرپرست فرمانداری سرخس
حسین غریب

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۶/۰۹/۲۲

فرماندار سرخس گفت:

کارگران معدن زغال سنگ سرخس با مشکلات زیادی روبرو هستند

جلسه بررسی مشکلات کارگران معدن آق دربند سرخس با حضور فرماندار سرخس برگزار گردید.

جلسه بررسی مشکلات کارگران معدن آق دربند سرخس با حضور فرماندار سرخس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین سنجرانی گفت :کارگران معدن زغال سنگ سرخس با مشکلات و گره های سختی روبرو هستند و متاسفانه علی رغم پیگیری های متعدد و جلسات مکرر هنوز مشکلات زیادی پیش روی این کارگران است.

سنجرانی در ادامه افزود: گره های کارگران زحمتکش معدن زغال سنگ آق دربند با پیگیری های یک نفر باز نمی شود و از این رو می طلبد مسئولان هم دوش با کارگران و مسئولان معدن بدنبال برطرف کردن مشکلات باشند.

فرماندار سرخس ضمن ابراز تاسف از عدم پرداختی نه ماه معوق به کارگران اظهار داشت: بهره مندی و استفاده را شرکت متولی و سهامداران داشته و دارند و مشکلات به پای عدم پیگیری مسئولان تمام می شود و از این رو می بایست سایر دستگاه ها و قوا در برطرف کردن این مشکلات بسیج شوند تا مشکلات کارگران معدن برطرف گردد.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: با پیگیری های صورت گرفته با مدیر کل تامین اجتماعی و امور مالیاتی استان قرار به مساعدت و فراهم ساختن فرصت به شرکت بهره بردار معدن شده است اما باز هم مشکلاتی از قبیل بازنشتگی پیش از موعد کارگران که یکی از بزرگترین مشکلات در حال حاضر می باشد باعث کند شدن حل مشکلات معدنکاران شده است.

سنجرانی گفت: دولتمردان از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان برای باز کردن گره های معدن استفاده می کنند تا پرونده سنگین این مجموعه هر چه زودتر سبک و تمام شود و شاهد روند طبیعی و از همه مهمتر افزایش تولید و راندمان این معدن خدادادی باشیم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۱۰۹
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید