سرپرست فرمانداری سرخس
حسین غریب

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۶/۰۹/۳۰

فرماندار سرخس در جلسه کارگروه اشتغال بخش مرزداران گفت:

هر روستا یک شرکت تعاونی ایجاد کند / روستائیان یکی از ارکان اصلی اقتصاد مقاومتی هستند

فرماندار سرخس در جلسه کارگروه اشتغال بخش مرزداران خواستار ایجاد شرکت تعاونی روستایی با هدف ایجاد اشتغال پایدار ویژه هر روستا شد.

فرماندار سرخس در جلسه کارگروه اشتغال بخش مرزداران خواستار ایجاد شرکت تعاونی روستایی با هدف ایجاد اشتغال پایدار ویژه هر روستا شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ؛حسین سنجرانی فرماندار سرخس در جلسه کارگروه اشتغال بخش مرزداران که با حضور شوراهای اسلامی شهر و روستا در این بخش برگزار شد گفت: رویکرد و تصمیمات اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و دهیار بر اساس عمران و آبادانی در سایه اقتصاد مقاومتی و سیاست های دولت باشد.

سنجرانی در ادامه افزود: شوراهای اسلامی و دهیاران بعنوان رکن اصلی تصمیم گیری در روستا می بایست کلیه اقدامات و برنامه های روستا را به بخشدار بخش اطلاع و گزارش دهند.

فرماندار سرخس تصریح کرد: با همفکری و همدلی در سایه وحدت و انسجام می توان گام های اساسی برای عمران و آبادانی این شهر برداشت.

سنجرانی اظهار داشت: امکانات و دستاوردهایی که شهرستان بدست آورده است نتیجه اتحاد و وحدت میان مسئولان  ، پشتوانه مردم از دولت می باشد و می طلبد در ادامه راه این وظیفه به بهترین نحو استمرار یابد و کاستی های گذشته را برطرف سازیم تا نخست تا در پیشگاه خداوند متعال سربلند و سرافراز باشیم و سپس جواب اعتماد مردم سخاوتمند شهرستان را با عملکردی مناسب و درست پاسخ داد.

نماینده عالی دولت در شهرستان عنوان کرد: کارگروه اشتغال شهرستان با هدف اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و سیاست های اشتغالزایی و اقتصادی دولت طرح های خوبی را تدوین و آماده کرده است که حتی در منزل هم تولید اشتغال و درآمد می توان داشته باشیم.

سنجرانی با تقدیر از اقدامات کمیته امداد در خصوص ایجاد اشتغال پایدار گفت: با پیگیری های انجام شده کمیته امداد طرح هایی با اعتبارات قابل توجهی را تدوین و اجرایی ساخته تا اقدامات عملیاتی را برای اشتغال ایجاد شود که البته نیاز به همفکری و همدلی با اعضای شورای اسلامی روستا و دهیاران نیزاست .

وی با تاکید بر ایجاد شرکت تعاونی روستایی با هدف ایجاد اشتغال پایدار ویژه هر روستا اظهار داشت : با برنامه ریزی و شناخت نوع فعالیت برای هر روستا می توان زمینه کسب درآمد مناسب و پایدار را فراهم ساخت.

سنجرانی در پایان خاطرنشان کرد : اشتغال موضوعی مهم و اساسی است و با تلاش یک یا چند نفر نفر نمی توان انتظار ایجاد اشتغال داشت و بر این اساس می بایست از اقشار مختلف جامعه در این طرح ها مشارکت داشته باشند و برای آینده کاری و اقتصادی شهرستان تلاش نمایند.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۹۹
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید