سرپرست فرمانداری سرخس
حسین غریب

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۶/۱۰/۲۶

فرماندار سرخس گفت:

دی کلینیک غدیر صنعت نفت نقش مکمل بیمارستان لقمان حکیم سرخس را دارد

فرماندار سرخس از نهایی شدن قرارداد بیمه های درمانی با دی کلینیک غدیر در آینده نزدیک خبر داد.

فرماندار سرخس از نهایی شدن قرارداد بیمه های درمانی با دی کلینیک غدیر در آینده نزدیک خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین سنجرانی فرماندار سرخس دربازدید از این دی کلینیک گفت: با ساخت و تجهیز دی کلینیک غدیر صنعت نفت در سرخس ، می طلبد قرارداد بیمه ها با این مرکز هر چه سریعتر نهایی و اجرایی شود تا مردم شهرستان از خدمات این دی کلینیک بهره مند شوند.
 
وی با اشاره به اینکه این دی کلینیک با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد تومان توسط وزارت نفت احداث و تجهیز شده است تصریح کرد : دی کلینیک غدیر صنعت نفت نقش مکمل بیمارستان لقمان حکیم سرخس را دارد و می تواند با تعامل و همکاری دو وزارت نفت و بهداشت زمینه بهره مندی عموم مردم را فراهم سازد.
 
سنجرانی گفت : با پیگیری های رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال شرق و مدیر عامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سه دستگاه مدرن بیمارستانی به زودی در این دی کلینیک نصب و راه اندازی خواهد شد.
 
سنجرانی اظهار داشت : گام های جهادی دولتمردان وزارت نفت  و شهرستان می تواند بخش بزرگی از مشکلات درمانی سرخس را برطرف سازد.
 
وی بیان داشت : مشارکت وزارت نفت در دولت یازدهم و دوازدهم در طرح ها و برنامه های  شهرستان کاملا برجسته و قابل تقدیر است ، که این میزان مشارکت نشان دهنده حمایت وزارت نفت از مناطق نفت خیز و گاز خیز و همچنین خانواده بزرگ وزارت نفت است.
 
سنجرانی خاطر نشان کرد : مشکلات حوزه بهداشت و درمان سرخس می بایست مورد پذیرش و پیگیری مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار گیرد تا مردم شهری با منابع غنی انرژی  خود درگیر مشکلات زیر بنایی و کم توجهی برخی مسئولان نباشند.
 
فرماندار سرخس گفت : سه دستگاه مدرن رادیولوژی ، سنوگرافی ، تصویر برداری سه بعدی از فک و صورت ( OPG)  بزودی در دی کلینیک صنعت نفت در سرخس با مشارکت وزارت نفت نصب و راه اندازی خواهد شد.
 
نماینده عالی دولت در پایان اظهار داشت : برنامه ریزی و سیاست گذاری شهرستان بر این است تا با تعامل و همکاری وزارت نفت و وزارت بهداشت امکانات درمانی صنعت نفت هر چه سریعتر برای استفاده عموم مردم قرار گیرد.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۸۷
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید