سرپرست فرمانداری سرخس
حسین غریب

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۶/۱۱/۱۴

فرماندار سرخس گفت:

همبستگی و وحدت رکن اصلی مردم مرزبان سرخس است

نظام مقدس جمهوری اسلامی سخاوتمندانه بدنبال توسعه و رشد و گسترش رفاه بین همه اقشار جامعه می باشد.

نظام مقدس جمهوری اسلامی سخاوتمندانه بدنبال توسعه و رشد و گسترش رفاه بین همه اقشار جامعه می باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین سنجرانی فرماندار سرخس در جمع نمازگزاران سرخسی ضمن تبریک آغاز چهلمین بهار انقلاب اسلامی به تشریح آخرین وضعیت شهرستان در زمینه های عمرانی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی پرداخت.

سنجرانی در ادامه بیان عملکردی شهرستان در بخش های مختلف اظهار داشت: افتتاح و بهره‌برداری از 72 پروژه عمرانی در دهه پر خیر و برکت فجر با اعتباری بالغ بر 72 میلیارد تومان در این شهرستان نشان از برنامه ریزی ، پیگیری و مطالبه گری مسئولان شهرستان دارد.

 وی گفت: به وحدت و همدلی مسئولان عالی شهرستان و نگاه ویژه دولتمردان در استان برنامه های خوبی پی ریزی شده است و در آینده نزدیک شاهد نتیجه گیری این اقدامات خواهیم بود.

سنجرانی با اشاره به وضعیت کنونی شهرستان بیان داشت: امروز جایگاهی که ما داریم برگرفته از نعمت های نظام جمهوری اسلامی است و چنانچه  ضعفی مشاهده می‌شود نشأت گرفته از رفتارهای ما مسئولان است.

فرماندار سرخس افزود: مردم مرزدار سرخس قدر امنیت را میدانند چرا که درک میکنند امنیت پایداری که امروز شاهد آن هستیم حاصل دسترنج امام راحل ، شهدای انقلاب  و شهدای هشت سال جنگ تحمیلی است.

سنجرانی عنوان کرد: با تلاش‌های همه همکاران و دولتمردان اقتصادی شهرستان توانستیم بحران بیکاری در سرخس که به عدد 19 درصد رسیده بود را به کمتر از 14 درصد برسانیم.

 سنجرانی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است همه اقشار دست در دست هم داده و به برکت اعتبارات موجود تا پایان سال این رقم بیکاری شهرستان را به 11 درصد و کمتر از آن برسانیم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۰۲
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید