محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس
 

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۷/۱۱/۱۷

سرپرست فرمانداری سرخس گفت:

ورزش باستانی و پهلوانی تنها بازوی توسعه فرهنگ و منش پهلوانی در تمامی ورزشهاست

مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور سرپرست فرمانداری سرخس در گود باستانی و زورخانه ای امام (ع) سرخس برگزار شد.

 
مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور سرپرست فرمانداری سرخس در گود باستانی و زورخانه ای امام (ع) سرخس برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین غریب سرپرست فرمانداری سرخس در دهه فجر فاطمی و با هدف حمایت از پیشکسوتان و علاقه مندان به رشته ورزش های پهلوانی و زورخانه ای ضمن حضور در مراسم چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ، کیک چهلمین بهار انقلاب را برش زد.
 
غریب در حاشیه این مراسم با حمایت از ورزشکاران پیشکسوت و پهلوانی ، بر ضرورت حمایت بیشتر از ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی در شهرستان تاکید کرد.
 
وی افزود: در راستای تحکیم هویت ایرانی و اسلامی بر مدار وحدت و همبستگی، بر اساس ارزش های اسلامی، اصالت ایرانی، فرهنگی و تاریخی با تاسی به بزرگ پهلوان جهان اسلام امام علی(ع) می بایست این ورزش مورد حمایت بهتر و بیشتری قرار گیرد.
 
غریب بیان داشت: کسی که در گود زورخانه پا می گذارد هدفش بیش از پرورش جسم، صیقل دادن روح است و در واقع ورزش باستانی هم پرورش روح است و هم برای جسم بسیار مفید است.
 
سرپرست فرمانداری سرخس در پایان با اشاره به اینکه ترویج منش پهلوانی مشکلات ورزش را برطرف می‌کند، اظهار داشت: ورزش باستانی و پهلوانی تنها بازوی توسعه فرهنگ و منش پهلوانی در تمامی ورزشهاست.
 
شایان ذکر است در این مراسم جمعی از مسئولان اداری و اجرایی شهرستان نیز حضور داشتند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۸
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید