محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس
 

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۷/۱۱/۱۹

سرپرست فرمانداری سرخس خبر داد:

افتتاح ۷۹ پروژه همزمان با دهه فجر در سرخس

دهه فجر امسال ۷۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۶۴ میلیارد تومان بهره برداری و تقدیم مردم این شهرستان می شود.


سرپرست فرمانداری سرخس با اشاره به پروژه های افتتاحی دهه فجر امسال شهرستان سرخس گفت: در دهه فجر امسال ۷۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۶۴ میلیارد تومان بهره برداری و تقدیم مردم این شهرستان می شود.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، یادواره شهدای هنرمند و شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس در شهرک گاز شهید مهاجر این شهرستان برگزار شد.
 
در این مراسم حسین غریب، سرپرست فرمانداری سرخس با تاسی از آیات قرآن و با تاکید بر اینکه شهدا زنده اند و در نزد خدای متعال روزی می خورند، اظهار کرد: باید طوری کار کنیم که در محضر شهدا شرمنده نباشیم و شهدا شفیع ما باشند.
 
 سرپرست فرمانداری با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: علیرغم تمام گزافه گویی های دشمنان و برخی از خام فکران داخلی، جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.
 
 
 
وی تصریح کرد: با پشتیبانی مردم و رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و تکیه بر ارزش ها و آرمان های انقلاب، سالیان بعد را خواهیم دید و این انقلاب را به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) متصل می کنیم.
 
غریب بیان داشت: امروز ایران اسلامی به عنوان مستقل ترین کشور دنیا تناور و تنومند تر از گذشته است و مشکلات و فشارهای خارجی نمی تواند ما را از راهی که می رویم، خارج کند.
 
سرپرست فرمانداری سرخس با اشاره به پروژه های افتتاحی دهه فجر امسال شهرستان سرخس خاطرنشان کرد: در دهه فجر امسال ۷۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۶۴ میلیارد تومان بهره برداری و تقدیم مردم شهرستان می شود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۰
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید