سرپرست فرمانداری سرخس
حسین غریب

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۷/۱۱/۲۲

سرپرست فرمانداری سرخس در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام کرد:

خلق حماسه ای دیکر با حضور مردم سرخس و ۶ نقطه شهری و روستایی دیگر شهرستان

سرپرست فرمانداری سرخس از تماشایی شدن راهپیمایی ۲۲ بهمن در سرخس و ۶ نقطه شهری و روستایی در پی ندای رهبر معظم انقلاب خبر داد.

 
 سرپرست فرمانداری سرخس از تماشایی شدن راهپیمایی 22 بهمن در سرخس و 6 نقطه شهری و روستایی در پی ندای رهبر معظم انقلاب خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس ، حسین غریب سرپرست فرمانداری سرخس در اجتماع پرشور مردم بصیر و همیشه در صحنه این شهرستان گفت: در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی ، امریکا و هم پیمانانش تلاش های زیادی را برای نرسیدن انقلاب اسلامی ایران به دهه پنجم عمر خود داشته اند که بار دیگر شاهد بودید و هستیم که مردم شهرستان همانند سایر نقاط کشور مشت محکمی در دهان امریکا و ایادی آن کوبیدند.
 
وی افزود : در سال گذشته و پس از حوادثی که در زمستان 96 روی داد ، جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا که مردی است، جنگ افروز، اعلام داشت امریکا با تمام توان و همکاری هم پیمانانش نخواهد گذاشت ایران جشن 40 سالگی انقلاب خود را برگزار نماید.
 
غریب ادامه داد: همان حرف هایی که صدام حسین ملعون اعلام در روز نخست جنگ تحمیلی که در جمع خبرنگاران وقت گفت: مابقی مصاحبه را در میدان آزادی تهران به زودی خواهیم داشت.
 
وی گفت کجاست و کجا هستند صدام حسین و شرکای سیاسی وی ؟
غریب اظهار داشت: امروز به برکت خون شهدا و معمار کبیر انقلاب و فرامین داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و شما مردم صبور و بصیر این فتنه ها یکی پس از دیگری شکست خواهد خورد.
 
غریب با بیان اینکه استکبار بهمراه هم پیمانانش بدنبال آن هستند که فاصله و شکافت بین مردم و نظام ایجاد شود تصریح کرد: مشکلات داریم و قبول هم نیز داریم اما خادمین شما مردم در دولت و سایر قوا بدنبال رفع و کاهش مشکلات هستند.
 
سر پرست فرمانداری سرخس گفت: مشکلاتی که شما مردم در پیش رو دارید، من نیز بعنوان یک شهروند سرخسی دارم اما بحمدالله برخی از مشکلات برطرف شده است و برخی دیگر هم با تدابیر اتخاذ شده دولت و کمک و همراهی سایر قوا و نهاد ها رفع می گردد.
 
ایشان وحدت کلمه را رمز پیروزی بر مشکلات و توطئه ها برشمرد و ابراز داشت : با کمک و همراهی شما مردم از این مشکلات همانند سایر مشکلات عبور خواهیم کرد.
 
وی ضمن تبیین سیاست های استاندار جدید خراسان رضوی در حوزه اقتصاد مقاومتی و تلاش های انجام شده در سطح شهرستان اظهارداشت: برنامه ها و رویکرد های جدیدی را در شهرستان شاهد خواهیم بود.
 
غریب در ادامه مهمترین اقدامات انقلاب و نظام در طول چهل سال گذشته را در حوزه های آموزشی ، علمی ، پزشکی ، حمل و نقل ریلی ، دریایی ، هوایی و زمینی ، نظامی ، مسکن مناسب ، نفت و فرآورده های نفتی ، انرژی و کشاورزی اعلام داشت.
 
وی همچنین پروژه های بهره برداری شده دهه فجر امسال را 364 میلیارد تومان در قالب 79 پروژه اعلام کرد و یاد آور شد از دهه فجر 96 تا دهه فجر 97 در شهرستان سرخس 151 پروژه عمرانی ، خدماتی و زیر ساختی به ارزش ریالی 436 میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسیده است .
 
سرپرست فرمانداری سرخس در پایان از حضور حماسی و همکاری اعضای شورای تامین، شورای اداری و ستاد چهلمین سالگرد پبروزی انقلاب اسلامی و مردم شهرستان و 6 نقطه شهری و روستایی سرخس تقدیر و تشکر کرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۴
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید