محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس
 

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۰۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۲۲۹۱۵ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۷ نفر
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۸/۱۱/۱۴

صدای زنگ انقلاب در مدارس شهرستان سرخس طنین انداز شد

زنگ اتقلاب در مدارس شهرستان سرخس به صدا در آمد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخس؛ زنگ انقلاب در مدرسه امام رضا(ع) سرخس با حضور فرماندار، امام جمعه سرخس و جمعی از مسئولین شهرستان به صدا در آمد.

در این مراسم زنگ انقلاب توسط محمد رضا رجبی مقدم فرماندار شهرستان سرخس نواخته شد و در ادامه حجت الاسلام و المسلمین بختیاری امام جمعه سرخس طی سخنانی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی ایران، آن را یک حادثه تاریخی در دنیا خواند و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران یک رویداد بزرگ در تاریخ به شمار می‌رود و این رویداد برگرفته از ارزش‌های دینی و اسلامی است و مسئولین و مدیران باید در ایفای نقش تکلیفی خود برای تبیین اهداف و آرمان های والای امام راحل، انقلاب اصیل اسلامی و رهنمون های مقام معظم رهبری به خوبی برآیند و این اهداف را به نسل امروز و آینده انتقال دهند.

حجت‌الاسلام حاج آقا بختیاری افزود: انقلاب اسلامی ایران امروز به عنوان یک الگو در دنیا مطرح است و شاهد گسترش آن در دنیا و الگو گرفتن از آن توسط دیگر کشورها هستیم.

وی افزود: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، استقلال سیاسی بود که زمینه پیشرفت در عرصه‌های مختلف را بوجود آورد .

فرماندار سرخس در پایان با اشاره به جایگاه کشورمان در سطح منطقه بیان کرد: امروز شاهد پیشرفت در تمامی عرصه‌ها و دستاوردهای قابل توجهی را شاهد هستیم .


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۴۶


مطالب مرتبط با این موضوع :