محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس
 

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۹/۰۳/۰۲

جلسه کارگروه بانوان

جلسه کارگروه بانوان در شهرستان سرخس تشکیل شد

برگزاری جلسه کارگروه بانوان با حضور با حضورمحمد رضا رجبی مقدم فرماندار شهرستان سرخس ،حجت الاسلام و المسلمین بختیاری امام جمعه و سرکار خانم موسویان مشاور فرماندار دبیر کمیته بانوان و خانواده شهرستان سرخس و بانوان شاغل در ادارت شهرستان ماهنشان در فرمانداری شهرستان سرخس برگزار گردید .
در ابتدا پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید ، خانم موسویان مشاور امور بانوان و خانواده شهرستان هدف از برگزاری نشست عفاف و حجاب را در بین زنان شاغل در ادارات آشنایی کامل بانوان شاغل با مسئله عفاف و حجاب در محیط کار و فواید آن از نظر سلامت روانی و ... در زندگی فردی و اجتماعی برشمردند .

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا بختیاری امام جمعه محترم شهرستان مباحثی را در مورد فضائل ایام ماه مبارک رمضان بیان نمودند .

ایشان ضمن آرزوی رحمت و مغفرتدر ماه رمضان و تهنیت گفته و آرزوی بهره مندی از فیوضات ماه صیام را نموده و گفتند :ماه پر خیر و برکت رمضان است و این ماه ، ماه خودسازی و انسان سازی و از بهترین ماهها نزد باری تعالی است ، چنانچه علمای اخلاق می فرمایند : انسان بعد از اینکه ایمان آورد مورد خطاب این آیه ی شریفه خداوند قرار می گیرد «یعنی قدر خودمان را بدانیم » و منظور این است که ارزش و بهای روزه داری دانسته شود اگر ارزش و بها روزه و روزه داری درک گردید آن وقت است که انسان پی می برد که چقدر به خدا نزدیکتر گشته و لایق درک ضیافت ا... شده است و ماه رمضان یعنی ارزش پیدا نمودن انسان در برابر حکم خداست و اطاعت نمودن حکم خداوند است و برعکس کسی که این ماه را بی ارزش بداند در واقع لیاقت و شایستگی در برابر حکم خداوند را ندارد . پس بیایید طبق فرمایش پیامبر اکرم (ص) که فرمودند : «ماه رمضان ماهی است که درهای جهنم بسته استه است و درهای بهشت باز است » با بهره گیری از این ماه استفاده کافی و وافی را از این ماه نمائیم .

ایشان در ادامه مباحث خود به تبین مسأله عفاف و حجاب پرداختند و گفتند یکی از مهمترین دغدغه ها در عصر حاضر مسئله عفاف و حجاب می باشد .


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید