فرماندار شهرستان سرخس
محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۴۰۰/۰۱/۰۱

سومین جلسه شورای ورزش در فرمانداری سرخس

سومین جلسه شورای ورزش و بیست و چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخس ؛ سومین جلسه شورای ورزش و بیست و چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با حضور محمدرضا رجبی مقدم فرماندار شهرستان، دکتر سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده شهرستان وحجت الاسلام والمسلمین حاج آقای سیستانی امام جمعه موقت شهرستان در روز جمعه ۲۹ اسفندماه سال جاری در محل سالن اجتماعات فرمانداری با حضور مسئولین عضو شورای ورزش و روسای محترم هیاتهای ورزشی و ورزشکاران ملی و مربیان عزیزشان و مدیران باشگاههای بخش خصوصی برگزار گردید.

 محمدرضارجبی مقدم فرماندار در خصوص ورزش و اهمیت آن نکات بسیار ارزنده و ارزشمند و تاثیرگذاری ایراد نمودند.

عیسی صدری فر رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن  ارائه گزارش عملکرد اداره ورزش و جوانان در حوزه های مختلف ورزش و امور جوانان در سال جاری ورزش شهرستان و پیگیری و اختصاص ۲ باب سالن سرپوشیده در روستاهای اسلام قلعه و قوش سربوزی و ۷ باب زمین چمن مصنوعی به ارزش ۱۵/۵ میلیارد تومان از اعتبارات وزارت نفت و همچنین  اهدا، دومین تشک کشتی به هیات شهرستان و پک های ورزش روستایی که در مراسم با حضور دهیاران ۲۴ روستا از  دو بخش مرکزی و مرزداران انجام گرفت تقدیر و تشکر نمودند .
و افزودند قطعاً اهداف فوق الذکر با حمایت دکتر فتاحی مدیر کل محترم ورزش و جوانان و فرماندار معزز بزودی تحقق خواهد یافت.
همچنین از همکاری کلیه دستگاههای اداری که در سال ۹۹ نهایت همکاری را با اداره ورزش و جوانان داشته اند تشکر نمودند.

دکتر قاضی زاده ضمن ابراز خرسندی از عملکرد اداره ورزش و جوانان در سال جاری علی رغم وجود کرونا ومحدودیتهای مالی از پیگیری وضعیت استادیوم ۵۰۰۰ نفری و سالن سرپوشیده شیرتپه سرخس خبر داد وهمچنین متذکر شدند سالن های روستاهای اسلام قلعه و قوش سربوزی در اولین فرصت سال آتی بایدانعقاد قرارداد و عملیات اجرای آن در اردیبهشت ماه آغاز گردد.
فرماندار محترم و بخشداران محترم آماده سازی زیر ساختهای زمین های چمن مصنوعی را در اولویت دستور کار خود قراردهند تا انشالله به جهت رشد و توسعه ورزش روستاها بزودی شاهد احداث زمینهای چمن مصنوعی در سطح شهرستان باشیم.

نماینده مجلس از کلیه دستگاههای مختلف شهرستان بویژه شرکت های نفت و گاز خواستند در خصوص بزرگترین رویداد ورزش شهرستان درسال اینده که میزبانی مسابقات قهرمانی کشتی آلیش کشور در شهرستان خواهدبود نهایت همکاری و مساعدت را در هرچه بهتر برگزاری مسابقات داشته باشند.
 
در پایان از ورزشکارانی که در سال ۹۸ و ۹۹ عضو تیم ملی و یا دعوت به اردوهای تیمهای ملی گردیده اند و از مربیان این عزیزان و رییس هیات مربوطه ،نخبگان جوان،خبرنگاران ارجمند شهرستان با مساعدت نماینده محترم، امام جمعه معزز، مدیرکل محترم استان، فرماندار محترم تقدیر بعمل امد.
دکتر فتاحی با ارسال تقدیرنامه از تعدادی از مسئولین بویژه فرماندارامام جمعه ،و معاونین وفرماندهی محترم ناحیه سپاه سرخس و فرماندهی محترم نیروی انتظامی قدردانی واهدا، گردید.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۸۶


مطالب مرتبط با این موضوع :