فرماندار شهرستان سرخس
محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۴۰۰/۰۱/۱۳

پیام فرماندار در ارتباط با روز طبیعت

محمدرضا رجبی مقدم فرماندار سرخس : امنیت خود و خانواده را با خروج از منزل در روز طبیعت به خطر نیندازیم

محمدرضا رجبی مقدم فرماندار سرخس در پیامی، ضمن قدردانی از همراهی مردم در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، همگان را به پویش " در خانه می مانیم " و گذراندن این روز در فضای گرم خانواده و حمایت از فعالان مقابله با کرونا و کادر پزشکی و درمانی با ماندن در خانه دعوت نمود و گفت: امنیت خود و خانواده را با خروج از منزل در روز طبیعت به خطر نیندازیم. ‎
متن کامل این پیام به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
سیزده بدر یا جشن بدرقه نوروز از مهمترین رسوم مشترک در میان اقوام ایرانی است که طی سالهای اخیر روز آشتی با طبیعت نیز تلقی می‌شود.
اینک در روز طبیعت امسال، در حالی که شیوع ویروس کرونا در جامعه را شاهد هستیم، بیش از طبیعت به صیانت جان انسان ها و حفظ سلامت و عافیت جامعه از این بیماری خطرناک و مهلک نیازمندیم و باید با شنیدن ندای هشدار باش طبیعت که ما را به ماندن در خانه برای درامان ماندن از خطر بزرگ کرونا ویروس دعوت می کند، گوش فرادهیم. مردم همانگونه که پیش از این همکاری خوبی را داشتند در روز طبیعت نیز به مکان های خارج از شهری که سنوات گذشته مراجعه می کردند، نروند. ‎
اینجانب؛ ضمن تبریک 13 فروردین؛ روز طبیعت و سیزده بدر ایرانی، ضمن قدردانی از آحاد ملت فهیم ایران اسلامی و مردم ولایتمدار سرخس در اجرای طرح  فاصله گذاری اجتماعی و استفاده حداکثری از همه ظرفیت های کشور برای پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا، از مردم بافرهنگ شهرستان انتظار دارم تا برای حفاظت از سلامتی و جان خود، خانواده و همشهری های خویش، ماندن در خانه را بجای حضور مخاطره آمیز در طبیعت انتخاب کنند و این روز را در فضای عطرآمیز و گرم خانواده بگذرانند و در کنار سفره رنگارنگ مهربانی و زیبایی در خانه بنشینند و با شعار " سیزده بدر در خانه می مانیم " از هرگونه حضور در پارک ها، مراکز تفریحی و حاشیه شهرها که می تواند عامل جدی برای گسترش ابتلا به کرونا شود، خودداری نمایند.
بی شک؛ ماندن در خانه بهترین حمایت  و همراهی با همه فعالان و بویژه کادر درمانی و پزشکی است که در خط مقدم مبارزه با این بیماری، خالصانه و ایثارگرانه تلاش می نمایند ان شاء الله بزودی بساط این بیماری منحوس پرچیده شود.

محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۸۰


مطالب مرتبط با این موضوع :