محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس
 

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۷/۱۰/۱۹

مدیر کل دفتر فنی استانداری خراسان رضوی :

آغاز نظارت و ارزیابی ۳ هزار و ۹۳۱ پروژه عمرانی استان

مدیر کل دفتر فنی ،عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری خراسان رضوی از شروع نظارت عالیه برپروژه های عمرانی استانی دستگاه های اجرایی در سال۹۷ خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ مهدی سالیانی با بیان اینکه در سال جاری این نخستین مرحله نظارت عالیه بر پروژه های عمرانی استانی است ، افزود : این ارزیابی توسط تیم مشترک دفترفنی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان انجام می شود.
به گفته وی ، در این دوره 3 هزار 931 پروژه با اعتبارمصوب بالغ بر13 هزار و 160 میلیارد ریال توسط 22 اکیپ نظارتی در سطح 28 شهرستان ونیز دستگاه اجرایی مورد ارزیابی قرار می گیرد .
 وی با بیان اینکه متوسط تخصیص اعتبارات استان تاکنون حدود49 درصد است و بخش های مختلف تلاش کرده اند روند پیشرفت پروژه ها را تا حد امکان ادامه دهند اما این ارزیابی وضعیت پروژه های عمرانی را به صورت دقیق تر و روشن تر مشخص می کند.
وی عنوان کرد : در دوره قبل بازدید از پروژه های عمرانی استان در قالب طرح نظارت عالیه که تیرماه سال جاری از پروژه های عمرانی 96 انجام شد، تعداد 4 هزار و 442 روژه با اعتبار مصوب بالغ بر15 هزار و 360 میلیارد ریال واعتبارتخصیص یافته 6 هزار و 970 میلیارد ریال  مورد ارزیابی قرارگرفت که نسبت به اعتبارات اختصاص یافته در آن زمان از وضعیت مطلوبی برخورداربود.
سالیانی اظهار کرد : پس از اتمام بازدیدهای دوره ای و ثبت و بررسی اطلاعات نظارتی توسط کارشناسان نظارت عالیه، گزارش مربوطه که حاوی اطلاعات کمی و کیفی پروژه های عمرانی استان و ارزیابی دستگاه های اجرایی و شهرستان هاست، تهیه می شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۹۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید