محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس
 

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۸/۰۷/۱۵

جلسه

جلسه هماهنگی کاروان پیاده اربعین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخس، دومین جلسه ستاد هماهنگی اربعین شهرستان سرخس برگزار شد.

دومین جلسه ستاد هماهنگی اربعین حسینی شهرستان سرخس به منظور پذیرایی از کاروان های پیاده اربعین در کربلا، به ریاست "ااردونی" معاونت محترم فرمانداری شهرستان سرخس و مدیران ادارات، نهادها و دستگاههای اجرایی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان سرخس، "اردونی" در این جلسه با بیان اینکه پیاده روی اربعین حسینی در کربلا فقط یک راهپیمایی نیست ، گفت: پیاده روی اربعین ، سمبل وحدت و ولایتمداری است و اثرات فرهنگی بزرگی در ملت و جوانان داشته است.

وی به اجتماع میلیونی مردم در اربعین حسینی اشاره نمود و گفت : میلیون ها نفر از مردم عشق و علاقه خود را به اهل بیت و امام حسین (ع) اظهار می نمایند که این حضور نمادی از وحدت بین مسلمانان شیعه و سنی و تذکری برای دشمنان اسلام است.

معاون فرمانداری شهرستان سرخس افزود : اربعین حسینی سرمایه بزرگی است که برگزاری با شکوه آن مورد تأکید رهبر معظم انقلاب نیز می باشد، وقتی دشمنان اسلامی هزینه های زیادی را برای کم رنگ کردن مراسم اربعین صرف می کنند نشان می دهد که این مراسم تا چه میزان در جهان اسلام تاثیر گذار می باشد.

"اردونی" در خاتمه سخنان تصریح کرد : راهپیمایی اربعین ، یکی از بزرگترین اجتماعات در جهان است و برگزاری آن نباید به چشم یک برنامه اداری دیده شود بلکه همتی همگانی است که باید با برنامه ریزی صحیح ، در جهت هر چه با شکوه تر برگزار شدن آن همراه باشد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۱۷


مطالب مرتبط با این موضوع :