محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس
 

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۶۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۲۲۸۷۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۸ نفر
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۹/۰۱/۰۶

پویش ملی "لبخند" و پویش ملی"با خانواده"

محمد رضا رجبی مقدم فرماندار شهرستان سرخس به پویش ملی "لبخند" و پویش ملی"با خانواده" پیوست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شرسهتان سرخس، این طرح با موضوعات سلامت روان و نشاط اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و سایر اعضای خانواده، در فضای مجازی به صورت غیر حضوری برگزار می شود.

ارتقاء سطح آمادگی و مقابله با ویروس کرونا با انتشار و انعکاس اخبار و فایل‌های آموزشی و حمایتی جمعیت هلال احمر در فضای مجازی، کاهش فشار روانی و ترس احتمالی اعضای خانواده در جهت کمک به افزایش امید و نشاط اجتماعی و افزایش تاب‌ آوری جامعه بخش هایی از اهداف طرح ملی خدمات بشردوستانه اعضای جوانان است.

پویش ملی "لبخند" و پویش ملی"با خانواده"، پویش ملی"هلال آماده"، جشنواره فیلم و عکس بشردوستی، جشنواره نقاشی" دنیای رنگی من"، جشنواره خاطره نویسی باعنوان ماه و قلم، طرح ملی"آوای  وطن"، قصه گویی تلفنی "مهرگویان"تلفن گویای رایگان، تیم‌های سحر و سحاب از برنامه‌های مهم طرح خدمات بشر دوستانه در ایران است.

هم اکنون نیز از سوی اعضای جوانان جمعیت هلال احمر در سطح شهر های استان ۹ پویش بزرگ با هدف حساس کردن مردم استان و ارائه آموزش ها در قالب پروتکل های گوناگون جهت مراقبت بیشتر و مبارزه با ویروس کرونا تشکیل شده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۵


مطالب مرتبط با این موضوع :