محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس
 

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۹/۰۱/۰۶

پویش ملی "لبخند" و پویش ملی"با خانواده"

محمد رضا رجبی مقدم فرماندار شهرستان سرخس به پویش ملی "لبخند" و پویش ملی"با خانواده" پیوست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شرسهتان سرخس، این طرح با موضوعات سلامت روان و نشاط اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و سایر اعضای خانواده، در فضای مجازی به صورت غیر حضوری برگزار می شود.

ارتقاء سطح آمادگی و مقابله با ویروس کرونا با انتشار و انعکاس اخبار و فایل‌های آموزشی و حمایتی جمعیت هلال احمر در فضای مجازی، کاهش فشار روانی و ترس احتمالی اعضای خانواده در جهت کمک به افزایش امید و نشاط اجتماعی و افزایش تاب‌ آوری جامعه بخش هایی از اهداف طرح ملی خدمات بشردوستانه اعضای جوانان است.

پویش ملی "لبخند" و پویش ملی"با خانواده"، پویش ملی"هلال آماده"، جشنواره فیلم و عکس بشردوستی، جشنواره نقاشی" دنیای رنگی من"، جشنواره خاطره نویسی باعنوان ماه و قلم، طرح ملی"آوای  وطن"، قصه گویی تلفنی "مهرگویان"تلفن گویای رایگان، تیم‌های سحر و سحاب از برنامه‌های مهم طرح خدمات بشر دوستانه در ایران است.

هم اکنون نیز از سوی اعضای جوانان جمعیت هلال احمر در سطح شهر های استان ۹ پویش بزرگ با هدف حساس کردن مردم استان و ارائه آموزش ها در قالب پروتکل های گوناگون جهت مراقبت بیشتر و مبارزه با ویروس کرونا تشکیل شده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
تعداد بازدیدها : ۳


مطالب مرتبط با این موضوع :