محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس
 

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۷۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۷۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۳۲۵۱۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۷ نفر
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۹/۱۰/۲۲

شهرک‌های کشاورزی در خراسان رضوی هشت هزار فرصت شغلی ایجاد می‌کنند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: ساخت و راه‌اندازی هزار هکتار شهرک کشاورزی جدید در این استان هشت هزار فرصت شغلی ایجاد می‌کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سیدکمال‌الدین میرجعفریان با اعلام این خبر اظهار کرد: این میزان اشتغال مستقیم در پی تفاهمنامه احداث هزار هکتار شهرک کشاورزی میان استانداری خراسان رضوی و شرکت شهرک‌های کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی بیشتر در مناطق روستایی خواهد بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: بر این اساس شرکت شهرک‌های کشاورزی برای تامین زیرساخت‌ها و آماده سازی زمین اقدام خواهد کرد و جهاد کشاورزی و منابع طبیعی نیز شناسایی و تامین زمین و شرکت آب منطقه‌ای هم تامین آب این شهرک‌ها را در قالب مجموعه‌های گلخانه‌ای، دامداری، شیلات و آبزیان بر عهده خواهند داشت.

وی با بیان اینکه جهاد کشاورزی در حال بررسی و شناسایی زمین مناسب برای این پروژه است، گفت: پس از تامین زمین و زیرساخت‌های لازم، مردم، مجموعه‌های مردم نهاد و نهادهای حاکمیتی مانند ستاد اجرایی فرمان امام (ره) می‌توانند در این طرح‌های کشاورزی سرمایه گذاری کنند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۶۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید