فرماندار شهرستان سرخس
محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۴۰۰/۱۰/۲۱

جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان سرخس

جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان سرخس با حضور دبیرکمیسیون بانوان سرخس و سایر اعضای مربوطه در فرمانداری شهرستان سرخس تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخس، جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان سرخس با حضور بی بی میمنت موسویان دبیرکمیسیون بانوان سرخس و سایر اعضای مربوطه با محوریت پیش بینی برنامه های دهه مبارک فجر در سالن جلسات سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانداری شهرستان سرخس تشکیل شد.

در این جلسه موسویان با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرینی در تاریخ کشور است، گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگی را برای مردم ایران و جهان به همراه داشت که عزت، خودباوری و پیشرفت در تمام زمینه ها مهمترین آنهاست.

دبیرکمیسیون بانوان سرخس با بیان اهمیت و جایگاه دهه فجر در تاریخ انقلاب اسلامی، بر تلاش در برگزاری هر چه با شکوه تر برنامه های این مناسبت و آشناسازی هر چه بیشتر زنان با دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید کرد.

وی به وظایف این کمیته اشاره کرد و افزود: فراهم سازی زمینه مشارکت و حضور فعالانه زنان در برگزاری مراسم ایام الله دهه مبارک فجر، تبیین نقش زنان در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی و تبیین و انعکاس دستاوردهای علمی، فرهنگی، ورزشی و هنری زنان از جمله این وظایف است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
۱۰۵