فرماندار شهرستان سرخس
محمد رضا رجبی مقدم
فرماندار شهرستان سرخس

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۴۰۰/۱۰/۲۲

جلسه پیشگیری و مبارزه با ویروس منحوس کرونای شهرستان سرخس تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرخس، جلسه پیشگیری و مبارزه با ویروس منحوس کرونای شهرستان سرخس به ریاست محمد رضا رجبی مقدم فرماندار شهرستان سرخس و با حضور مهدی اردونی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری سرخس، حمید رضا سالاری رییس شبکه بهداشت شهرستان سرخس، علی اکبر نادری رییس مرکز بهداشت شهرستان سرخس، سید ابوالفضل کاظمی رییس بیمارستان لقمان سرخس و سایر اعضای مربوطه در سالن جلسات سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانداری سرخس تشکیل شد.

رجبی مقدم فرماندار شهرستان سرخس با اشاره به استقبال خوب شهروندان از واکسیناسیون  دو دز علیه کرونا، گفت: اکنون با توجه به سویه جدید امیکرون در جهان و کشور اعلام خطر شده و باید همه پروتکل ها به ویژه واکسیناسیون دز سوم با جدیت پیگیری شود.
 

فرماندار سرخس با تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مانند استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، اظهار داشت؛ دستگاههای اجرایی بالاخص بانک ها و مدارس در راستای استفاده صحیح از تهویه و رعایت پروتکل های بهداشتی نهایت تلاش خود را برای سلامت کارکنان و دانش آموزان انجام دهند.
 

رییس ستاد مبارزه با کرونا سرخس با اشاره به اینکه مردم از عادی انگاری بپرهیزند، اضافه کرد: توصیه می‌شود مردم در صورت تزریق واکسن، دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند و حتما ماسک بزنند چرا که طبق توصیه متخصصان واکسن به تنهایی ایمنی نمی‌آورد.

 

حمید رضا سالاری نیز در این جلسه گفت متاسفانه مردم شهرستان سرخس از دز سوم واکسن استقبال خوبی نکرده اند.

علی اکبر نادری خاطر نشان کرد: بر اساس ثبت در شهرستان 98.39 درصد نوبت اول، 88/18 درصد نوبت دوم و 16.06 درصد نوبت سوم واکسن را تزریق کرده اند.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
۱۱۱