سرپرست فرمانداری شهرستان سرخس
حسن نوری زاده
سرپرست فرمانداری شهرستان سرخس

    .     .     .
کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۴۰۱/۰۲/۲۲

بازدید میدانی سرپرست فرمانداری شهرستان سرخس از بازار

سرپرست فرمانداری شهرستان سرخس به همراه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرخس و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرخس بازار شهرستان سرخس را مورد نظارت و بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخس، امروز پنجشنبه مورخ 1401/02/22 حسن نوری زاده سرپرست فرمانداری شهرستان سرخس به همراه علی حق شناس دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرخس و محمد علی رهنما مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرخس بازار شهرستان سرخس را مورد نظارت و بررسی قرار دادند.

حسن نوری زاده گفت: با توجه به مشکلات معیشتی و لزوم نظارت هر چه بیشتر بر بازار شخصا به همراه روسای ادارات مرتبط با حضور در سطح بازار ضمن گفتگو با فروشندگان و مشتریان مشکلات و کمبودها و گلایه مندی های آنان را برطرف خواهیم کرد.

وی افزود: در بحث تامین کالاهای اساسی و موجودی بازار مشکلی نداریم و اگر توزیع مناسب در سطح شهر انجام شود با افزایش قیمت مواجه نخواهیم شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان سرخس گفت: فرمانداری نیز با هرگونه احتکار، کم‌فروشی و گران‌فروشی برخورد جدی خواهد کرد، هیچ کالایی نباید انحراف از شبکه توزیع پیدا کند.

در این بازدیدهای مستمر سرپرست فرمانداری شهرستان سرخس با پیاده روی در بازار و به صورت میدانی بر وضعیت بازار و فروش محصولات و خرید مشتریان نظارت و بازرسی می کنند.

 

منبع : زیرپرتال فرمانداری سرخس
۹۷